IНШИЙ КОРСУНЬ

Так хотілося розповісти про шматок залізяки, яке валяється нижче будівлі Картинної галереї, з боку арки. Це залишок німецької самохідної артустановки "StuG III". Але учора, сходивши до неї, побачив, що її вже "окультурили" (тобто вона вже з табличкою). По-цьому нічого розповiдать про не не буду, а покажу тільки її фотку.

<

 

 

Виставку бойової техніки музею Корсунь-Шевченковской битви не можна назвати технікою Другої світової війни. Два з наданих екземпляра фізично не могли приймати в ній участь, - це винищувач МиГ і БТР. Скажу по секрету, що під БТРом є вхід усередину. Усе написане в інтернеті може служити непрямим доказом адмінпорушення. І по-цьому я скажу, що у БТР в дитинстві я не лазив))). Те ж саме можу сказати про винищувач. Наші люди пробили куленепробивну кабіну пілота. Може хтось таким чином здійснив свою дитячу мрію - посидіти за штурвалом бойового літака))) Ще додам, що фюзеляж літака теж колись служив притулком від дощу. Але зараз його сопло закупорене, і таким чином ця опція цього винищувача була видалена.

 

 

Ніколи не думав, що доживу до того часу, коли ГАЗ- 51 стане музейним експонатом. Напевно, я вже вирiс

 

Не міг пройти повз відомий в Корсунь-Шевченковском районі танк. Він стоїть в с. Комарiвка, на місці запеклих боїв завершальної стадії Корсунь-Шевченковської операції 1944 р.

Цей танк примітний тим, що у нього відсутній верхній люк башти, і кожен той, що бажає може відчути себе танкістом. Усередині мисливці за металами славно потрудилися, раскурочив багато вузлів. Ось, що мені ще вдалося там застати:

Мiсце командира танка.

Мiсце заряджаючого

Мiсце наводчика

Мiсце кулеметчика

Мiсце механiка-водiя

 

 

1    2    3   4    5


Рейтинг@Mail.ru